Premiéra extraligy v Nových Zámkoch

13.10. čakala naše Áčko premiéra na domácich stoloch v extralige. V piatok sme nastúpili proti mladému družstvu Lokomotíva Košice A. Za Košice nastúpil Jakub Zelinka, Juraj Till a René Reho.

Zápas mal veľmi vyrovnaný priebeh, našim sa podarilo hneď vyhrať štvorhru a aj dve dvojhry. Špeciálne prekvapil Ivan Machalík, ktorý porazil juniorskú slovenskú jednotku- Jakuba Zelinku. Košičania ale chytili 4- bodovú sériu, darilo sa najmä Renému Rehovi, ktorý spravil všetky 3 body. Veľmi pekný zápas s veľkou diváckou kulisou nakoniec skončil remízou 5:5.
Za Nové Zámky bodovali: Machalík 2,5 Ozorák 1,5 a Filaga 1

V sobotu sme nastúpili proti MŠK VSTK Vranov nad Topľou A. V zostave s dvoma mladými hráčmi- Daniel Oráč a Samuel Fečo, ktorých dopĺňa skúsený Peter Tušim. V tomto zápase sa Zámčanom nepodaril úvod, rýchlo prehrali štvorhru a v prvom kole bodoval len Marcel Filaga. Hostia stavali na dobrom výkone Daniela Oráča, bodoval u nás naplno. Filaga s Machalíkom dokázali poraziť aj Feča a Tušima, no toto bolo z našej strany všetko. Po veľkom boji hostia z Vranova zvíťazili 6:4.
Za Nové Zámky bodovali: Machalík a Filaga 2

Po dvoch kolách sa tím TTC Nové Zámky nachádza na 10. mieste. Čaká nás ale ešte veľa zápasov a treba zabojovať o každý bod…

Tabuľka extraligy po druhom kole

Fotogaléria zo zápasu

Posted in Aktuality, Extraliga, Liga, Muži.