Extraliga v Ružomberku a Valči

Minulý piatok a v sobotu čakalo naše A mužstvo ďalšie kolo v extralige. Zápasy náš tím odohral vonku proti Ružomberku a vo Valči.

V piatok sa našim proti Ružomberku vôbec nedarilo. Prehrali sme štvorhru a aj všetky dvojhry v prvom kole. Najbližšie k víťazstvu bol Marcel Filaga, prehral s Andrejom Kaššayom 3:2 po tuhom boji. V druhom kole sa podarilo zvíťaziť iba Marcelovi Filagovi proti striedajúcemu Dominikovi Maruniakovi. Myslím si že hráči Ružomberka našim vôbec nesedeli, všetci sa radi púštajú do dlhých kontraspinových výmien a sú veľmi rýchly. Prehra 6:1 je krutá, no naši sa museli sústrediť na ďalší zápas vo Valči.

ŠKST Ružomberok A- TTC NZ A 6:1 (Filaga 1)

V sobotu ráno nás čakala Valča na čele s chorvátskym reprezentantom Lukom Fučecom. Najviac ale v tomto zápase prekvapil Pavel Valko, ktorý porazil všetkých hráčov. Naši opäť prehrali štvorhru a Fučec pridal dva body. Zámčanom sa podarilo bodovať len cez Patrika Páleníka, porazili ho Filaga a Ivan Machalík. Opäť sme si teda pripísali ďalšiu prehru 6:2.

STO Valča A- TTC NZ A 6:2 (Machalík a Filaga 1)

V tabuľke patrí Novým Zámkom momentálne 10. priečka. Čakajú nás ešte veľmi ťažké zápasy proti Vydranom, Malackám a Čadci. Veľmi dôležitý bude zápas proti Žiline v decembri. Našim hráčom držím palce, aby sa im podarilo uchmatnúť čo najviac bodov pred druhou časťou extraligy.

Tabuľka extraligy po 4. kole

Posted in Nezaradené.