Výsledky TTC

2.liga

N. Zámky B – Zl. Moravce 11:3,Ďurovič 3,5, Kozár, Kárás a Šumský 2,5 – P. Krčmárik, Kudrej a Pacalaj 1

N. Zámky B – Vlkas 4:10,Šumský 2, Ďurovič a Kárás 1 – Drobný a Špleha 3,5, T. Slovák 2,5, Očenáš 0,5

 

5.liga Juh

N. Zámky C – Strekov 8:10,Búdová 3, Gajdoš st. 2,5, Petrák 2, Danczi 0,5 – Polák 4,5, O. Popellár 3,5, Ižák a L. Popellár 1

N. Zámky D – Vlkas B 4:14,Lehotka a Csermák 1,5, N. Višňovská 1 – M. Slovák 4,5, Očenáš 3,5, Filipovič a F. Kiripolský 3

 

Postup do 4. ligy B: Štúrovo.
O záchranu – tabuľka vzájomných zápasov: Strekov 15, Vlkas B 13, Kolárovo 8.
1. kolo – 7.4. o 15:00 h: Vlkas B – Kolárovo (porazený obsadí konečné 8. miesto)
2. kolo – 14.4. o 17:00 h: Strekov – víťaz Vlkas B/Kolárovo (víťaz skončí 6., porazený 7.)

VI.liga – 22.kolo:

STK Strekov B – TTC N.Zámky E 7:11, Laczkó I. 3, Laczkó B. 2, Popellár 1 – Petrák 4,5, Rácek 3,5, Čambal 1,5, Kopečný 1,5

Snímka obrazovky 2018-03-30 o 10.27.26

 

Výsledky TTC 11.Týždeň

Extraliga skupina o 7.-12. miesto

Žilina – N. Zámky 2:6 (Filaga 3,5, Machalík 2,5)

Valča – N. Zámky 4:6 (Machalík, Ozorák a Filaga 2)

5.liga Juh tab.5

N. Zámky C – Vlkas B 13:5,Ďurovič a Búdová 4,5, Petrák 4 – F. Kiripolský a Filipovič 1,5, Buranský a M. Slovák 1

N. Zámky D – Kolárovo 15:3,Lehotka a France 4,5, Csermák 3,5, N. Višňovská 2,5 – Sladký 2, Frey 1

6.liga tab.6

TTC N.Zámky E – ŠK Tvrdošovce A 13:5, Petrák 4,5, Ando 3,5, Rácek 3,5, Višňovská 1, Čambal 0,5 – Lipták 2, Vincze P.2, Matúš 1

7.liga Baráž : Gymn. N.Zámky C – TTC N.Zámky F 2:9, Kuruc 2 – Rácek 3, Višňvovská 3, Daráž 2, Kopečný 1

 

Výsledky TTC 10.týždeň

2.liga 

Bystričany – N. Zámky B 9:5, Hrádel, Grman a Caňo 2,5, Bezúr 1,5 – Kárás a Ďurovič 2, Šumský 1

Bošany – N. Zámky B 3:11, Š. Jakubík 3 – Kárás 3,5, Barci, Ďurovič a Šumský 2,5

5.liga juh

Povinne predohrané: N. Zámky C – N. Zámky D 12:6.

6.liga

MŠO Štúrovo B – TTC N.Zámky E 12:6 Ölvecký G. 3,5, Bahik J. 3,5, Hubač Ľ. 3, Tóth I. 2 – Petrák T. 4,5, Gajdoš R. 1,5

7.liga 

TTC N.Zámky F – voľno

 

Výsledky TTC 7.týždeň

Extraliga – skupina o 7-12.miesto

Rybník – N. Zámky 6:2 (Tonkovič 2,5, Gajdoš 2, Wiltschka 1,5 – Filaga a Machalík 1)

2.liga

N. Zámky – Trnovec 11:3, Kárás, Barci a Šumský 3, Kozár 2 – Molnár 1, Kriško, Čičmiš ml., Mészáros a Ševčík 0,5

 

5.liga Juh tab.5

Štúrovo – N. Zámky C 8:10,Molnár 4, Csernák 2, Palička a Treindl 1 – Ďurovič a Búdová 3,5, Petrák 2,5, Gajdoš st. 0,5

N. Zámky D – Bešeňov 12:6,Lehotka 4,5, France 4, Csermák 2,5, N. Višňovská 1 – Borbély 2, Varga a Berkes 1,5, Rausch 1

6.liga tab.6

Družst. Dvory n/Ž A – TTC N.Zámky E 17:1 Csongrády P. 3,5, Pintér Cs. 3, Haulík R. 3, Németh F. 2,5 – Kopányi P. 1

7.liga tab.7

Družst. Pribeta A – TTC N.Zámky F 9:9 Uzsák A. 4, Kántor L. 2,5, Farkas J. 2,5 – Rácek V. 3,5, Kopečný D. 2, Adamička D 2, Šimunek B. 1,5

 

Výsledky TTC 2.týždeň

Extraliga tab

N. Zámky – Rybník 6:4 (Machalík, Filaga a Ozorák 2 – Wiltschka 3,5, Tonkovič 0,5)

2.liga tab.2

N. Zámky B – Pov. Bystrica 9:5,Kárás 3,5, Kozár 2,5, Barci 2, Šumský 1 – Konrád 3,5, Janík 1,5

N. Zámky B – N. Dubnica 11:3,Šumský, Barci a Kárás 3,5, Kozár 0,5 – Dibala, Frohn a Prekop 1

 5.liga C Juh tab.5

N. Zámky D – Bešeňov 3:15,Lehotka 2, N. Višňovská 1 – Borbély a Berkes 4,5, Rausch 3,5, Hajdú 2, Varga 0,5

N. Zámky C – Strekov 9:9,Búdová 3,5, Ďurovič 2,5, Petrák 2, Gajdoš st. 1 – Polák 4,5, O. Popellár 2,5, Ižák 2

7.liga tab.7

Maňa A – TTC N.Zámky F 12:6, Molda A. 3,5, Zifčák M. 3,5, Molda J. 3,5, Gašparík A. 1,5,– Višňovská N. 3, Daráž F. 2, Rácek V