Majstrovstvá okresu mládeže N.Zámky – výsledky

V sobotu 28.4.2018 sme usporiadali v hale TTC Interspead N.Zámky majstrovstvá okresu mládeže .

Turnaja sa zúčastnilo 29 hráčov troch kategóriách.

Umiestnenia na prvých troch miestach sú nasledovne:

Najmladšie žiactvo :1. Kopečný Daniel, 2. Ivanič Ján, 3. Vojtech Kaňák, Petrík Silvester ( všetci TTC N.Zámky )

Mladšie žiactvo : 1. France Roman, 2.Kopečný Daniel, 3.Adamička Dominik ( všetci TTC N.Zámky) 3. Nagy Tomáš ( STK Gymnázium N.Zámky)

Staršie žiactvo : 1. France Roman 2.Adamička Dominik, 3.Lovás Dominik ( všetci TTC N.Zámky) 3. Szabó František (MŠO Štúrovo)

Výsledky TTC 16.týždeň

Extraliga – skupina o 7.-12. miesto

N. Zámky– Rožňava 7:0 (Filaga a Machalík 2, Ozorák a Kárás 1,5)

N. Zámky– Ružomberok 6:1 (Machalík 2,5, Filaga 2, Ozorák 1,5)

Konečné umiestnenie N.Zámky 8. miesto

2 liga

Partizánske –N. Zámky B5:9, Néma a Herel 2, Mello 1 – Šumský 3,5, Kárás a Kozár 2,5, Barci 0,5

V. Uherce – N. Zámky B7:7,Györi 3, M. Kršiak 2, Mikloš a Gubka 1 – Kárás 2,5, Barci, Šumský a Kozár 1,5

 

1. LIGA ML. ŽIACI, FINÁLOVÁ SKUPINA O POSTUP NA M-SR

Turnaj v Topoľčanoch

Bonifikácia po zákl. časti: Topoľčany 3, Vráble 2, N. Zámky 1, ŠOG Nitra 0.Topoľčany – N. Zámky 3:2 (Šutiak, Uherík a Katona 1 – France 2)

N. Zámky – ŠOG Nitra 3:1 (France 2, w.o. 1 – Žák 1)Topoľčany – ŠOG Nitra 3:0 (Uherík a Katona 1, w.o. 1)

Vráble – N. Zámky 1:3 (Mudrák 1 – France 2, Kopečný 1)

Postup na M-SR: Topoľčany a N. Zámky.
O poradí na 2. – 3. mieste rozhodlo vzájomné stretnutie – Súťažný poriadok 4.1.4.4.2.

 

Výsledky TTC

2.liga

N. Zámky B – Zl. Moravce 11:3,Ďurovič 3,5, Kozár, Kárás a Šumský 2,5 – P. Krčmárik, Kudrej a Pacalaj 1

N. Zámky B – Vlkas 4:10,Šumský 2, Ďurovič a Kárás 1 – Drobný a Špleha 3,5, T. Slovák 2,5, Očenáš 0,5

 

5.liga Juh

N. Zámky C – Strekov 8:10,Búdová 3, Gajdoš st. 2,5, Petrák 2, Danczi 0,5 – Polák 4,5, O. Popellár 3,5, Ižák a L. Popellár 1

N. Zámky D – Vlkas B 4:14,Lehotka a Csermák 1,5, N. Višňovská 1 – M. Slovák 4,5, Očenáš 3,5, Filipovič a F. Kiripolský 3

 

Postup do 4. ligy B: Štúrovo.
O záchranu – tabuľka vzájomných zápasov: Strekov 15, Vlkas B 13, Kolárovo 8.
1. kolo – 7.4. o 15:00 h: Vlkas B – Kolárovo (porazený obsadí konečné 8. miesto)
2. kolo – 14.4. o 17:00 h: Strekov – víťaz Vlkas B/Kolárovo (víťaz skončí 6., porazený 7.)

VI.liga – 22.kolo:

STK Strekov B – TTC N.Zámky E 7:11, Laczkó I. 3, Laczkó B. 2, Popellár 1 – Petrák 4,5, Rácek 3,5, Čambal 1,5, Kopečný 1,5

Snímka obrazovky 2018-03-30 o 10.27.26

 

4.SPM najmladši žiaci – Pezinok

V sobotu 24.3.2018 sa konal 4.SPM najmladšieho žiactva v Pezinku .

Výsledky našich reprezentantov:

2. miesto –  Kopečný Daniel

25-32. Felix Max, 33-44. Kaňák Vojtech, Ivanič Ján, Petrík Silvester, 45-66. Barčiak Adam, Cséri Jakub

dav